Apple İPhone 5 (16 GB) Kampanyası

İphone, tek modelle satılmasına rağmen en çok farklılaşabilen akıllı telefon olduğunu görebilirsiniz. Bunun nedeni bir çok uygulamasının bulunduğu App Store uygulama mağazasına sahip olmasıdır.

İPhone 5 akıllı cep telefonu 4 inçlik geniş bir ekrana sahiptir. Tüm uygulamaları geniş ekranda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Turkcell’in çift taşıyıcı teknolojisi ile teorik olarak 43,2 Mbps internet hızına erişen iPhone 5, 1080p Full  HD video kayıt edebilen 8 MP kamerası ve 1 GB belleğiyle akıllı telefondan beklenen özellikleri taşıyan yüksek teknolojiye sahip bir harika bir telefondur.

iphone-5

İnce ve hafif

İPhone 4S’e göre ekran yarım inç büyümüş olsa da günümüzde artık 4 inç çok büyük bir ekran sayılmaz. Büyük ekranı ile internette dolaşırken, video izlerken size büyük bir keyif verecektir. Apple tarafından geliştirilmiş A6 işlemci kullanılıyor. Apple  İPhone 4S’e kıyasla İphone 5’in performansının 2 kat arttığını söylüyor.

İPhone 5 Teknik Özellikleri

Boyut: 123.8*58.6*7.6 mm
Ağırlık: 112 gram
Ekran: 4 inç 640×1136
Kamera: 8.0 MP kamera
İşletim Sistemi Desteği: IPHONEOS dünyanın en gelişmiş mobil işletim sistemi olan iOS 6
İşlemci: Çift çekirdekli 1,2 GHz
Hafıza: 16 GB
Bağlantı: 3G, Wi-Fi, LTE, Bluetooth
Bekleme (Standby) Süresi: 225 saat

Apple İphone 5 Turkcell İletişim Merkezlerinde ​113 TL’den başlayan fiyatlarla iPhone 5’e, Turkcell kalitesiyle sahip olabilirsiniz! Üstelik ilk kullanımınızda aylık 100 MB Turkcell’den hediye!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir