BlackBerry Z10 Kampanyası

Tasarımda farklı bir çizgiye sahip olan BlackBerry’nin yeni akıllı telefonu Z10, performansa açısından da oldukça kuvvetli özellikleri ile geliyor. BlackBerry 10 işletim sistemini kullanan Z10 modeli, 1,5 Ghz çift çekirdekli işlemci ve 2 Gb RAM’e sahip

Alışılmışın dışında bir tasarımın yansıtıldığı Z10 geniş ekranıyla dikkatleri üzerine topluyor. BlackBerry Z10, sahip olduğu 4,2 inçlik 1280×768 dokunmatik LCD ekranı ile ciddi bir fark yaratıyor. BU özellik ise size geniş bir ekranda çok daha kaliteli görüntü deneyimi sunuyor.

BlackBerry Z10, firmanın BlackBerry 10 mobil bilgi işlem platformu kullanan ilk akıllı telefonu olarak, dikkat çekiyor. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olduğunu ilk bakışta görebilirsiniz. Ayarlanabilir simgeler, Dropbox ve dosya yöneticisi entegrasyonu da öne çıkan özellikler arasında yer alıyor.

BlackBerry Z10 Çift çekirdekli 1,5 GHZ hızında işlemciye 2 BG belleğe ve 16 GB depolama alanına sahip bu da oyun oynarken, video izlediğinizde ya da birden fazla web sitesi açtığnızda herhangi bir takılma problemi yaşamanıza engel oluyor.

Teknik Özellikleri

Boyutları: 130 mm uzunluk, 65,6 mm genişlik, 9 mm kalınlık ve 135 g ağırlığında
İşlemci: 1,5 GHz çift çekirdekli
İşletim sistemi: BlackBerry 10
Bellek: 2 GB
Depolama: 16 GB, microSD ile 32 GB
Kamera: 8 MP
Ekran: 4,2 inç 1280×768
Bağlantı: 3G, Wi-Fİ, GPS, Bluetooth

BlackBerry Z10 8 MP kamerası ile mükkemmel görüntüler elde edeceksiniz. Fotoğrafları birleştirmeden, yakaladığınız karedeki kişinin gözünü açmak için zamanı kaydırabiliyor. bir başkasının parlayan dişlerini yakalamak için geri sarabiliyorsunuz.

BlackBerry Z10’un en önemli özelliklerinden biride kullanıcısının nasıl yazdığını öğrenerek, bir sonraki sözcüğü doğru şekilde tahmin eden ve parmakların nerede klavyeye değdiğini tanıyan akıllı klavyesi, aralıklı şekilde tasarlanan klavyesi, hızlı yazanlar için biçilmiş kaftan. Bu özellik mesaj yazarken hata yapma oranınızı azaltıyor.

BlackBerry Z10 tarifeye ek 69 TL’den başlayan fiyatlarla BlackBerry Z10 Turkcell İletişim Merkezleri’nde

BlackBerry-Z10

magaza.turkcell.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir