Erkan Şamcı Ekolojik Temizliğin Kitabı

Ekolojik Yaşam Uzmanı Erkan Şamcı’nın Ekolojik Temizliğin Kitabı 10 Nisan’da piyasaya çıkıyor. Kitapta çevreye, doğaya ve canlılara zarar veren kimyasalları kullanmadan doğal temizliğin nasıl yapılabileceği evinizde hazırlayabileceğiniz doğal temizleyicilerin yapılışı ve pek çok faydalı bilgi Ekolojik Temizliğin Kitabın da anlatılıyor.

Erkan Şamcı Ekolojik Temizliğin Kitabı

Erkan Şamcı’nın insana ve çevreye duyarlılığının eseri “Ekolojik Temizliğin Kitabı”yakında Hayat Yayınlarından çıkıyor.

Evinizin zehirli bir gaz odası olabileceğini hiç düşündünüz mü? Bu öyle bir gazdır ki; insanı yavaş yavaş zehirleyen ama zehirlerken de bahar esintisi gibi güzel kokan bir zehirdir. Evlerde kullanılan birçok temizlik ürünün taşıdığı sağlık riskleri tam olarak açıklanmamaktadır. Bu temizlik ürünleri sadece temizlemeye odaklıdır.

Atık su kanallarının tıkanmasında kullanılan kanal açıcılar ve banyo, lavabo beyazlatıcılarının tehlikeleri bugün açıkça ortaya konulmuştur. Temizlik yaparken sevdiklerimizi ve kendimizi zehirlediğimizin farkında mıyız?

Bu kitapla birlikte sağlıklı bir ev temizliğinin nasıl yapılacağını bütün yönleriyle öğreneceksiniz. Kitapta yer alan doğal uygulamalarla; ciğerlerinize kanser, alerjik hastalıklar başta olmak üzere birçok hastalığı çekmekten kurtulacaksınız.

Erkan Şamcı Ekolojik Temizliğin Kitabı Satışta En Uygun Fiyata Kitap Yurdun’da

 Ürün: Ekolojik Temizliğin Kitabı, Yazar: Erkan Şamcı