Fotoğraf Hilelerini ve Özel Efektleri Öğrenmek İçin Eğitim Seti

Fotoğraflar çekip çevrenizdeki kişileri şaşırtmak istermisiniz? Bunu basit bir şekilde yapabilirsiniz.Türkiye’nin ilk ve tek online fotoğraflar hileleri eğitim seti bir tıkla bilgisayarında hangi tip olursa olsun eğer bir DSLR Fotoğraf makineniz varsa aşağıda gördüğünüz resimleri çekmeye başlayabilirsiniz. Bu fotoğrafları çekmeniz için pahalı bir fotoğraf makinenize ihtiyacınız yok ihtiyacınız olan sadece DSLR fotoğraf makinesi veya manuel moda sahip bir amatör fotoğraf makinesidir.

fotograf-hileleri-3

Çoğunlukla iyi bir fotoğraf makinesi ve iyi bir teçhizata sahip olunduğunda işte o zaman güzel fotoğraflar çekilebilir diye düşünülür. Fakat doğru bilgi ve yaratıcılığınız yoksa iyi bir makineniz olması hiç de önemli değildir. Eğer merakınız ve iyi fikirlerinizi varsa bunları kompozisyon ve ışık bilgileri ile birleştirdiğinizde nasıl makineniz olursa olsun mükemmel fotoğraflar çekebilirsiniz. Bir çok fotoğrafçı fotoğrafçılık adına tüm bilgilere sahip olamayabilir. Ancak en pahalı fotoğraf makinelerine sahiptirler. Sizin bütçeniz çok kaliteli bir fotoğraf makinesi almaya yetmiyor olabilir. Ama bu sizin iyi fotoğraflar çekemeyeceğiniz anlamına gelmemelidir. Fotoğraf Hileleri Ve Özel Efektler Kitabı bu konuda size ihtiyacınız olan bilgileri sunacaktır.

fotograf-hileleri-2

Fotoğraf hileleri ve özel efektler eğitim setinde fotoğfarçılık ile ilgili techizatlardan daha çok yaratıcılık ve artislik fikirlerin tüm detayları sizler ile paylaşılacaktır. Fotoğraf makineleri ve techizatları sadece bir alettir. İyi fotoğfarçılar sıradan bir fotoğraf makinesi ile temel fotoğrafçılık bilgileri kullanılarak mükemmel bir fotoğrafın nasıl çekileceğini çok iyi bilirler. Tüm DSLR Fotoğraf makineleri manuel moda sahiptirler. Hatta bir çok amatör fotoğraf makineside manule moda sahiptir. Eğer fotoğraf makineniz manuel moda sahipse bu eğitim setinde anlatılanların hepsini uygulayabilecek size mükemmel artislik fotoğraflar çekebileceksiniz. Eğer evinizde DSLR veya manuel moda sahip bir fotoğraf makinesi varsa hangi model veya hangi kalite olduğu önemli değil resimlerde görülen fotoğrafları sizde çekebilirsiniz.

fotograf-hileleri-5

Fotoğraf Hileleri ve Özel Efektler Kitabı’nda Neler Var?

-Tam 200 Sayfa ve 4 Saatlik Videolu Anlatım Mevcut
-Profesyonel (DSLR) Fotoğraf makinesinin tüm özelliklerinin kullanımı.
-Uzun enstantaneli çekim teknikleri ile uzun pozlama yöntemlerini öğreneceksiniz.
-Işıklı boyama teknikleri.
-Flaş kullanımı ve ayarları.
-Ateş dansı fotoğrafları çekim teknikleri.
-Gece çekim teknikleri.
-HDR Fotoğraf çekimi teknikleri.
-Panaromik fotoğraf çekim ve birleştirme teknikleri.
-Yüksek hızda fotoğraf çekim teknikleri (slow motion görüntüler).
-Photoshop giriş dersleri.
-Photoshop hileleri.

fotograf-hileleri-4

Şaşırtıcı Fotoğraflar İçin Fotoğraf Hileleri ve Özel Efektler Eğitim Seti

Bu eğitim seti dijital bir üründür. Bu nedenle satın alındığında kargo ücreti gibi ücret söz konusu değildir. Çünkü 200 sayfalık E-Kitabı anlık olarak download edebilecek ve 4 saatlik eğitim videolarını online olarak hemen izleyebileceksiniz.

fotograf-hileleri-kitabi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir